TUSSO – іспанський бренд модних аксесуарів, який стрімко підкорив серця дівчат з усього світу. TUSSO це mix з актуальних трендів, найяскравіших дизайнерських рішень і доступних цін.

Сьогодні стильні прикраси та аксесуари бренду TUSSO можна придбати в мережі магазинів по всій Україні. Торгівельна марка вийшла на український ринок в 2013 році і відразу зайняла лідируючі позиції.

Колекції TUSSO оновлюються кожні два тижні – бренд не тільки враховує гостромодні тенденції, а й значною мірою випереджає і визначає їх. Тому TUSSO вдалося привернути увагу як зовсім юних прихильниць модних експериментів, так і жінок – впевнених в собі і своєму стилі.

Прикраси та аксесуари бренду TUSSO можна побачити на провідних fashion-блогерах і на зірках-трендсеттерах, топових ведучих країни. TUSSO є партнером таких популярних шоу як «Холостяк», «Все буде добре”, “Від пацанки до панянки”, “Топ-модель по-українськи», прикраси TUSSO знімаються на акторках в молодіжному серіалі «Школа» та багато інших.

Вибір в TUSSO безмежний, професійні та уважні консультанти завжди допоможуть зорієнтуватися в різноманітті моделей і створити індивідуальний образ.

TUSSO – це твої аксесуари на кожен день!